Elektronik kanak-kanak membaca Pen
1. rekabentuk pen dan buku dalam kes untuk kepentingan anak-anak.
2. kecil bentuk, semata-mata untuk operasi dan mudah untuk mengendalikan dan menjalankan.
3. arahkan dan dibacakan dengan serta-merta.
4. interaktif bacaan dan permainan untuk menguji pembelajaran.
5. MP3, kisah-kisah dan muat turun.
6. tanah-man merakam, suara berkualiti tinggi.


Parameter kanak-kanak elektronik membaca Pen
| Memori | 128MB - 8GB |
| Warna | Pilihan |
| Yang di-Pertua | 4 Ω, 1W |
| Input penyesuai kuasa | 100-240 JA 700mAh 50 / 60Hz |
| Output penyesuai kuasa | 5V DC = 300-350 mAh |
| Bateri | Bateri boleh dicas semula |
| Cucian bateri | |
| Bicu fon telinga | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Talian USB | Putih atau hitam 60 SM |
| Buku-buku | Buku-buku bunyi Customized |

Ciri-ciri kanak-kanak elektronik membaca Pen
| Penjimatan kuasa | Bercakap boleh Pensecara automatik tutup kuasa apabila ia tidak berada dalam operasi selama 5 minit |
| Bateri boleh dicas semula | Dengan bateri litium terbina dalam Menyimpan di dalamnya, Iaboleh digunakan untuk 4-6 jam di bawah MP3 bermain dengan jumlah yang penuh |
| Mudah | Sebaik sahaja kandungan audio yang dimuat turun, Bercakap Pen boleh digunakan di mana-mana dan bila-bila masa |
| Pelbagai permohonan | Cara baru untuk anak-anak untuk belajar- Bercakap Pen akan membuat storybook, puisi, pantun, dll |


Permohonan kanak-kanak elektronik yang membaca Pen

Waranti
1. satu tahun waranti bagi Mesin, percuma membaiki masalah produk ini.
2. teknik sokongan/latihan membaiki masalah yang mudah
3. kami akan menutup alat ganti percuma 1% seperti: bateri, kes, kamera, yang di-Pertua, penyesuai kuasa, kabel USB untuk anda selepas jualan Perkhidmatan ect.
4. kami juga mencadangkan anda membeli 0.5-1% alat ganti seperti: motherboard, LCD, Panel Touch untuk membaiki selepas jualan anda sendiri.

Kami adalah sebuah kilang ISO9001 profesional dengan Kumpulan R&D untuk produk pendidikan lebih daripada 18 tahun.







Cool tags: elektronik kanak-kanak membaca pen, pengilang, pembekal, kilang, borong, disesuaikan




