Buku Penulis Buku Bunyi Elektronik untuk Kanak-kanak
Fungsi Buku Bacaan Buku Elektronik untuk Kanak-kanak
1. Kanak-kanak pen membaca mainan pendidikan boleh membaca apa-apa perkataan, gambar atau ayat dengan hanya menyentuh teks dalam buku bunyi.
2. Kosongkan suara rakaman yang tinggi untuk mendengar.
3. Mengulangi sebarang kata-kata ke ingatan dengan menyentuh lagi.
4. Menyimpan dan memainkan fail MP3.
5. Merakam suara kanak-kanak untuk perbandingan sendiri bunyi.
6. Menyokong kad TF untuk memanjangkan memori untuk suara MP3 atau baru.
7. Waranti: 1 tahun.


Parameter Buku Penulis Buku Bunyi Elektronik untuk Kanak-kanak
| Bahan | ABS dan mesra alam plastik |
| Jack | Jack Earphone dan Jack USB |
| ingatan | 8GB |
| warna | Pilihan |
| bahasa | Mana-mana bahasa |
| buku | Buku Pendidikan dengan Kertas Bersalut Bercetak |
| Bekalan kuasa | Bateri boleh dicas semula Lithium |
| bateri | 350mAh / 3.7V |
| mengecas penyesuai | CE Spesifikasi Euro Jenis 700mAh / 5V |
| Garisan USB | Putih 60cm |
| Earphone | Putih dengan Kualiti Tinggi |

Pemakaian Buku Bacaan Buku Bunyi Elektronik untuk Kanak-kanak

ISO9001 Borong Kilang, Penyelesaian, Ubahsuai, OEM / ODM







Cool tags: buku bacaan elektronik bunyi untuk kanak-kanak, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan




