Kanak-kanak Belajar Pen Bercakap
Bentuk yang comel, warna pen yang terang boleh menjadi sangat menarik untuk kanak-kanak.
Rakaman lelaki sebenar memberikan lebih keseronokan kepada proses pembelajaran.
Ia membolehkan menyimpan dan memainkan fail MP3 dan menyokong kad TF untuk melanjutkan memori untuk MP3 atau suara baharu untuk pembelajaran lanjutan.
Anda boleh menguji bahasa Inggeris anda sesuka hati dengan merakam suara atau membaca selepas pena.


Parameter Pen Bercakap Kanak-kanak Belajar
| Ingatan | 128MB-8GB |
| warna | Pilihan |
| Penceramah | 4 Ω ,1W |
| Input penyesuai kuasa | 100 hingga 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Output penyesuai kuasa | 5V DC=300 - 350mAh |
| Bateri | Bateri boleh dicas semula |
| Bateri Kering | |
| Bicu fon telinga | 3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Talian USB | Putih atau Hitam 60cm |
| Buku | Buku bunyi Disesuaikan |

Fungsi Pen Bercakap Kanak-kanak Belajar
1. Titik untuk membaca: di mana-mana sahaja anda tunjuk, ia akan berbunyi serta-merta.
2.Ulang: Anda boleh menghalakannya berulang kali di tempat yang sama.
3.Terjemah: Sentuh bendera pada setiap halaman untuk memilih bahasa.
4.Rekod: Bandingkan suara kanak-kanak sendiri dengan suara asal.
5. Pemain MP3: Dengar lebih banyak muzik daripada memuat turun lagu.

Penerapan Pen Bercakap Pembelajaran Kanak-kanak dalam pendidikan,kelas interaktif, bluetooth, pen bercakap WIFI,peta, pelancongan......

Kami menyediakan pembuatan OEM dan ODM.
Pengeluaran Pembuktian dan Percubaan: Berdasarkan keperluan anda, kami akan menjalankan pemeriksaan produk. Pengeluaran percubaan kemudiannya akan dijalankan untuk memastikan kelancaran proses pengeluaran dan kestabilan produk.
Pengeluaran dan Kawalan Kualiti: Semasa proses pengeluaran rasmi, kami akan mematuhi spesifikasi pengurusan pengeluaran dan melaksanakan kawalan kualiti yang komprehensif merentas keseluruhan rantaian bekalan dan peringkat pengeluaran untuk memastikan kualiti produk memenuhi piawaian yang diperlukan.
Pembungkusan dan Penghantaran: Selepas melengkapkan pembungkusan produk, kami akan melakukan pemeriksaan kualiti dan memilih kaedah logistik yang sesuai untuk memastikan penghantaran produk tepat pada masanya kepada anda.





Satu lagi Pen Bacaan Panas
Kami adalah pengilang tersuai yang dikhususkan dalampc pen/tablet bercakapdengan 19 tahun. Kumpulan R&D profesional sedia untuk anda pada bila-bila masa.



Kenalan

Cool tags: kanak-kanak belajar bercakap pen, pengilang, pembekal, kilang, borong, disesuaikan





