Kanak-kanak Mesin Pembelajaran Pintar Point Talking Pen
Pen baca pintar adalah pena berfungsi yang membawa muti-bahasa, bunyi dan lagu.


Parameter Kanak-kanak Mesin Belajar Pintar Talk Talking Pen
| Bahan | ABS dan mesra alam plastik |
| Jack | Jack Earphone dan Jack USB |
| ingatan | 8GB |
| warna | Pilihan |
| butang | 4 Butang |
| buku | Buku Pendidikan dengan Kertas Bersalut Bercetak |
| Bekalan kuasa | Bateri boleh dicas semula Lithium |
| bateri | 350mAh / 3.7V |
| mengecas penyesuai | CE Certified 700mAh / 5V |
| Garisan USB | Putih / hitam 60cm |
| Earphone | Putih dengan Kualiti Tinggi |

Fungsi Kanak-kanak Mesin Pembelajaran Pintar Point Talking Pen
Ia boleh dibaca apabila anda menunjuk teks dan gambar. Pen membaca dan buku audio membantu kanak-kanak membina kemahiran membaca seperti perbendaharaan kata, fonik dan pemahaman membaca.



Penggunaan Mesin Pembelajaran Pintar Kanak-kanak Pintar Point Talking Pen



OEM dan ODM untuk penyelesaian pena bercakap yang berbeza:
1. bateri kering AAA atau bateri boleh dicas semula bateri yang dipilih.
2. Sentuh dan baca fungsi.
3. Fungsi MP3 boleh didapati, model boleh dipilih.
4. Rakaman dan terjemahan, mengulang, memuat turun, memuat naik fungsi pilihan.
5. Aksesori (pengecas, barisan USB, fon telinga, pembungkusan) disesuaikan.



Kilang ISO9001 dengan kumpulan R & D profesional dan pasukan jualan. Kami menyediakan produk dan perkhidmatan berkualiti tinggi.






Cool tags: anak-anak pintar pembelajaran mesin titik bercakap pen, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan




