Buku Pembelajaran Interaktif Pembaca Kanak-Kanak
Dengan gaya yang indah, membaca pen menarik banyak mata kanak-kanak. Ia mempunyai butang mudah dan mudah untuk digunakan, jadi ia sangat mudah untuk belajar dan digunakan untuk kanak-kanak.
Dan pena sokongan MP3 bermain, kanak-kanak boleh memuat turun suara, lagu dan bahan pembelajaran mengikut minat mereka.


Parameter Buku Pembelajaran Interaktif Pembaca Kanak-kanak (untuk rujukan)
| Bahan | ABS dan mesra alam plastik |
| Jack | Jack Earphone dan Jack USB |
| ingatan | 8GB |
| warna | Pilihan |
| butang | Disesuaikan |
| buku | Buku Pendidikan dengan Kertas Bersalut Bercetak |
| Bekalan kuasa | Bateri boleh dicas semula Lithium / AAA Battery |
| bateri | 350mAh / 3.7V |
| mengecas penyesuai | 700mAh / 5V |
| Garisan USB | Putih / hitam 60cm |
| Earphone | Putih dengan Kualiti Tinggi |


Fungsi Buku Pembelajaran Interaktif Pembaca Kanak-kanak
Dengar, baca, menyanyikan lagu, merakam, menterjemahkan, perbendaharaan kata, abjad, drama, ...



Pemakaian Buku Pembelajaran Interaktif Pembaca Kanak-kanak
Pendidikan, belajar bahasa, membaca, mendengar muzik, perjalanan dan sebagainya. Terutama disesuaikan untuk kanak-kanak.

Ciri-ciri Buku Pembelajaran Interaktif Pembaca Kanak-kanak
1. Kilang jualan langsung, berkualiti tinggi, harga yang kompetitif, masa penghantaran cepat & perkhidmatan terbaik.

R & D Group dengan pengalaman yang kaya.

2. Reka bentuk pelanggan adalah dialu-alukan.


3. Buku Audio Pilihan.


Cool tags: kanak-kanak bercakap buku pembelajaran interaktif, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan



