Kanak mainan pendidikan bercakap pen
1. Untuk kanak-kanak belajar bahasa Inggeris dan Cina, Sepanyol, Perancis, Korea dan Arab bersama-sama; sebarang bahasa boleh ditambah ke dalam pena.
2. Adalah baik untuk kanak-kanak meningkatkan kecekapan kognitif, kemampuan mendengar dan berbicara.
3. Mainan yang menarik untuk pembelajaran kanak-kanak. Belajar dan bermain bersama pada masa yang sama.
4. Bateri fon telinga, slot USB, hidup / mati, Vol +/-, bateri, ...


Parameter untuk Kanak-kanak Toy Educational Talking Pen
| Memori | 128MB-8GB Disesuaikan |
| Warna | Kuning, Biru, Putih, Hijau |
| Speaker | 4 Ω, 1W |
| Input penyesuai kuasa | 100 hingga 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Output penyesuai kuasa | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Bateri | Bateri yang boleh dicas semula |
| Bateri Kering | |
| Jack Earphone | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Talian USB | Putih / hitam 60cm |
| Buku | Buku audio dengan Kertas Bersalut dengan baik |

Fungsi Kanak-kanak Toy Talking Talking Pen
| 1. Sentuh dan baca | 2. Mengulangi | 3. Terjemahan | 4. Mengikuti dan membandingkan bacaan |
| 5. Rakaman | 6. Main balik MP3 | 7. Perubahan volum | 8. Muat turun |



Aplikasi Kanak-kanak Toy Talking Talking
Kelebihan kami
Kekuatan Syarikat kami
Kami mempunyai 18 tahun pengalaman dalam bidang pendidikan. Kumpulan R & D profesional sedia untuk anda pada bila-bila masa.
Kumpulan R & D kami kini mempunyai lebih daripada 20 jurutera, dan telah menghasilkan hasil cemerlang dan mempunyai pengaruh yang kuat dalam industri, dan pernah bekerja dengan projek 836 negara.
Kumpulan R & D yang cemerlang memastikan inovasi berterusan produk syarikat.
Kekuatan kilang kami:
1.18 tahun pengalaman dalam bercakap pengeluar pen terutamanya dalam pena bercakap untuk kanak-kanak.
2. Bengkel seluas 18,000 meter persegi.
3. Lebih daripada 200 pekerja berpengalaman menjamin masa penghantaran dan kualiti.

Jualan panas sentuhan bercakap pen
Cool tags: anak-anak mainan pendidikan bercakap pen, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan






