Magic Talking Pen Kids Toy Pendidikan
Pena bercakap digital kami adalah mudah alih, selamat dan mudah untuk digunakan untuk kanak-kanak, ia adalah rakaman sebenar pengumuman Amerika standard. Pena fungsi membawa pelbagai bahasa, bunyi dan lagu. Ia boleh meningkatkan minat kanak-kanak dalam belajar dan merangsang perkembangan otak.

Parameter Magic Talking Pen Kanak-kanak Pendidikan Toy (untuk rujukan)
| Bahan | ABS dan mesra alam plastik |
| Jack | Jack Earphone dan Jack USB |
| ingatan | 128MB-8GB Disesuaikan |
| warna | Pilihan |
| butang | Disesuaikan |
| buku | Buku Pendidikan dengan Kertas Bersalut Bercetak |
| Bekalan kuasa | Bateri boleh dicas semula Lithium |
| bateri | 350mAh / 3.7V |
| mengecas penyesuai | 700mAh / 5V |
| Garisan USB | Putih / hitam 60cm |
| Earphone | Putih dengan Kualiti Tinggi |


Fungsi Magic Talking Pen Kids Toy Pendidikan
1. Belajar bahasa dengan mudah.
2. Mendengar cerita-cerita yang jelas.
3. Menikmati muzik dan nyanyian lagu.
4. Bermain Permainan.


Penggunaan Magic Talking Pen Kanak-kanak Toy Pendidikan
1) pendidikan kanak-kanak
2) pembelajaran pelajar
3) pembelajaran orang dewasa
4) Aplikasi khas

SELAMAT DATANG KE US UNTUK MANUFACTURING OEM & ODM!


Kilang ISO9001 dengan kumpulan R & D profesional dan pasukan jualan. Kami menyediakan produk dan perkhidmatan berkualiti tinggi.





Pen Pen Magic Kanak-kanak Panas Kanak-kanak
Pengajar Pelajar / Dewasa

Cool tags: sihir bercakap pena anak-anak mainan pendidikan, pengilang, pembekal, kilang, borong, disesuaikan






