Pembuat Digital Sound Book Pen
Pena Bercakap Digital adalah pena berfungsi yang membawa pelbagai bahasa, bunyi dan lagu. Ia boleh dibaca apabila anda menunjuk teks dan gambar.


Parameter Produktor Digital Talking Pen Sound Book (untuk rujukan)
| Bahan | ABS dan mesra alam plastik |
| Jack | Jack Earphone dan Jack USB |
| ingatan | 8GB (pilihan) |
| warna | Pilihan |
| butang | 6 Butang |
| buku | Buku Pendidikan dengan Kertas Bersalut Bercetak |
| Bekalan kuasa | Bateri boleh dicas semula Lithium |
| bateri | 350mAh / 3.7V |
| mengecas penyesuai | CE Certified 700mAh / 5V |
| Garisan USB | Putih / hitam 60cm |
| Earphone | Putih atau hitam dengan Kualiti Tinggi |

Fungsi Pengilang Digital Talking Pen Sound Book
1. Point to Read
2. Eja, Ulangi, Bacaan Kumpulan
3. Suis Bahasa / Terjemahan
4. Baca bersama dan rekod untuk perbandingan
5. Permainan dan ujian interaktif
6. Fungsi MP3 / Permainan
7. USB mengecas dan memuat turun
8. Speaker dan telinga boleh didapati
9. Kawalan kelantangan dan kelajuan.
10. Fungsi boleh direka mengikut keperluan pelanggan.


Penggunaan Digital Sound Book Pen Penerbit

Disesuaikan Tersedia




Cool tags: pengeluar digital membunyikan pen buku bunyi, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan




