Baca Mainan Pen untuk Kanak-kanak
Setiap set buku termasuk: 3 buku dengan 6 bahasa: Bahasa Inggeris (bertulis) dan lima terjemahan: Sepanyol, Perancis, Cina, Arab dan Korea .
Kategori dari 3 buku:
| Buku 1 | ||
| Unit 1: Alphabet | Unit 2: Keluarga saya | Unit 3: Kira |
| Unit 4: Badan Saya | Unit 5: Pakaian saya | Unit 6: Rumah saya |
| Unit 7: Warna | Unit 8: Bentuk | Unit 9: Buah-buahan |
| Unit 10: Drnks | Unit 11: Di ladang | Unit 12: Ruang |
| Buku 2 | ||
| Unit 1: Tadika saya | Unit 2: stesen saya | Unit 3: Bilik saya |
| Unit 4: Keperluan harian | Unit 5: Permainan bola | Unit 6: Sayuran |
| Unit 7: Tindakan | Unit 8: Rasa | Unit 9: Pengangkutan |
| Unit 10: Pergi ke zoo | Unit 11: Seasons | Unit 12: Cuaca |
| Unit 13: Pemandangan Alam | ||
| Buku 3 | ||
| Unit 1: Masa | Unit 2: Minggu | Unit 3: Bulan |
| Unit 4: Bilik tidur saya | Unit 5: Makanan | Unit 6: Peralatan |
| Unit 7: Latihan | Unit 8: Mood | Unit 9: Tempat awam |
| Unit 10: Di manakah anda berasal | Unit 11: Pekerjaan | Unit 12: Sebaliknya |
| Unit 13: Festival | ||
Parameter untuk Mainan Pen Baca untuk Kanak-kanak
| Nombor model | TP1 |
| Gaya | Mainan pendidikan |
| Jenis plastik | Plastik |
| Memori | 8GB |
| Warna | Putih |
| Bahan | ABS dan mesra alam |
| Buku | 3 buah buku dengan kertas bersalut dicetak dengan baik |
| Butang | 4 butang |
| Bahasa | Bahasa Inggeris, Cina, Sepanyol, Arab, Perancis, Korea (ada yang boleh ditambah) |
| Kuasa | Bateri litium boleh dicas semula |
| Bateri | 300mAh |
| Pengecas mengecas | 700mAh / 5V |
| Talian USB | putih 60cm |

Fungsi Mainan Pen Reading untuk Kanak-kanak
1. Main dan bacakan: Anda boleh mendengar mana-mana bahagian yang anda mahukan secara langsung. Anda boleh belajar melalui buku secara langsung dengan hanya menunjuk pada pen dan membaca.
2. Ulang: Anda boleh mendengar seberapa banyak yang anda mahu.
3. Terjemahan: Anda boleh belajar banyak bahasa: Bahasa Inggeris, Bahasa Perancis, Bahasa Arab, Bahasa Sepanyol, ... baik ditulis maupun bercakap.
4. Rekod: Mula rakaman hanya dengan menekan butang rekod. Catat apa sahaja yang anda mahu ingat kemudian apabila anda mahu.
5. Penjejakan dan pembandingan dalam bacaan: Anda boleh menyemak sebutan anda dengan segera melalui fungsi rakaman.
6. Main balik MP3: Anda boleh mendengar MP3 dengan hanya menekan butang hidup / mati pada pena atau dengan mengklik ikon di dalam buku. Dan anda boleh berhenti, bermain dan menukar trek seterusnya secara langsung.

Permohonan Pen Read dalam buku audio, kamus, kad, pendidikan anak-anak, pembelajaran bahasa, pelancongan, kajian interaktif, pembelajaran orang buta ...
Pengeluaran OEM / ODM berdasarkan permintaan pelanggan tersedia.

Set lengkap pena bercakap termasuk pen membaca, 3 buku, Pengecas, Kabel USB, asas, arahan dan kotak penutup yang halus.
Hot 14 Languages Talking Pen for Option
Kami adalah pengeluar tersuai yang mengkhususkan diri dalam bercakap pen / tablet pc dengan 19 tahun, menyokong perkakasan dan perisian.


Kenalan
Cool tags: membaca mainan pen untuk kanak-kanak, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan





