Buku Penulis Bercakap untuk Mainan Kanak-kanak
Pen dan buku interaktif membuat anak-anak interaktif


Parameter Buku Penunjuk Bercakap untuk Mainan Kanak-kanak (untuk rujukan)
| Bahan | ABS dan mesra alam plastik |
| Jack | Jack Earphone dan Jack USB |
| ingatan | 128MB-8GB Disesuaikan |
| warna | Blue Yellow White Green Etc |
| butang | 3 Butang (disesuaikan) |
| buku | Sesuaikan Bunyi Buku |
| Bekalan kuasa | Bateri boleh dicas semula Lithium / AAA Dry Battery |
| bateri | 350mAh / 3.7V |
| mengecas penyesuai | 700mAh / 5V |
| Garisan USB | Putih / hitam 60cm |
| Earphone | Putih dengan Kualiti Tinggi |

Ciri-ciri Buku Penerbit Bercakap untuk Mainan Kanak-kanak
1. ABS dan mesra alam plastik
2. Pilihan kapasiti memori
3. Cerita, permainan interaktif
4. Rakaman DIY
5. Seratus buku untuk pilihan
6. Sebarang bahasa yang tersedia


Permohonan Buku Penulis Bercakap untuk Mainan Kanak-kanak

Selamat datang kepada kami untuk perkhidmatan OEM / ODM dengan kumpulan R & D kami




Cool tags: bercakap buku pen untuk anak-anak mainan, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan




