Sentuh Talk Talking dengan Buku Bahasa OID
Dengan gaya yang indah, sentuhan bercakap penarik menarik banyak mata kanak-kanak. Ia mempunyai butang mudah dan mudah untuk digunakan, jadi ia sangat mudah untuk belajar dan digunakan untuk kanak-kanak. Dan pena sokongan MP3 bermain, kanak-kanak boleh memuat turun suara, lagu dan bahan pembelajaran mengikut minat mereka. Selain itu, ia dapat merakam bunyi pelajar supaya mereka tahu bagaimana untuk menyemak dan menggunakan sebutan yang tepat.

Parameter Touch Talk Talking dengan Buku Bahasa OID (untuk rujukan)
| Bahan | ABS dan mesra alam plastik |
| Jack | Jack Earphone dan Jack USB |
| ingatan | 128MB-8GB Disesuaikan |
| warna | Pilihan |
| butang | 3 Butang |
| buku | OID Buku Bahasa Inggeris |
| Bekalan kuasa | Bateri boleh dicas semula Lithium / AAA Battery |
| bateri | 350mAh / 3.7V |
| mengecas penyesuai | 700mAh / 5V |
| Garisan USB | Putih / hitam 60cm |
| Earphone | Putih dengan Kualiti Tinggi |


Apabila ia hanya menggunakan pen untuk menyentuh karya dalam buku, bunyi relatif akan keluar.
Sesuai untuk buku bunyi, mudah untuk belajar untuk kanak-kanak.


Permohonan Pena Bercakap Sentuh
Digunakan secara meluas dalam pendidikan awal kanak-kanak, pembelajaran bahasa, alat bantu mengajar, pelancongan, pembelajaran orang buta ...



Panas menjual 14 bahasa bercakap pen

Cool tags: sentuh pena bercakap dengan buku bahasa inggeris, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan





