Mainan untuk Kanak-kanak Bercakap Buku Pen OID Pen
Bercakap pen meningkatkan kelajuan pembelajaran kanak-kanak. Ia membawa bunyi ke kertas. Apabila pena menyentuh poster atau buku yang dibolehkan pena, ia bercakap. Pen dapat mengesan titik-titik bunyi di mana-mana halaman dalam buku atau di mana-mana grafik di poster dan memainkan kembali narrations, soalan, jawapan, kuiz, muzik atau kesan bunyi - apa saja audio telah pra-diprogramkan ke dalam kertas.

Parameter Mainan untuk Kanak-kanak Bercakap Pen Pen OID Buku
| Bahan | ABS dan mesra alam plastik |
| Jack | Jack Earphone dan Jack USB |
| ingatan | Pilihan 128MB-16GB |
| warna | Mana-mana warna boleh dibuat |
| bahasa | Mana-mana bahasa boleh ditambah |
| buku | Buku Bunyi Pendidikan dengan Kertas Bersalut Bercetak |
| Bekalan kuasa | Bateri lithium boleh dicas semula / bateri kering |
| bateri | 350mAh / 3.7V |
| mengecas penyesuai | CE Certified Euro Type 700mAh / 5V |
| Garisan USB | Putih / hitam 60cm |
| Fon telinga | Putih / Hitam dengan Kualiti Tinggi |

Funtions of Toys for Kids Talking Book Pen OID
1. Point to Read.
2. Eja, Ulangi, Membaca Kumpulan.
3. Suis Bahasa / Terjemahan.
4. Baca bersama dan rekod untuk perbandingan.
5. Permainan dan ujian interaktif.
6. Fungsi MP3 / Permainan.
7. USB mengecas dan memuat turun.
8. Speaker dan telinga boleh didapati.
9. Kawalan kelantangan dan kelajuan.
10. Fungsi boleh direka mengikut keperluan pelanggan.

Permohonan Mainan untuk Kanak-Kanak Bercakap Pen

Perkhidmatan Pengubahsuaian
Reka bentuk pen dan pembuatan acuan.
Reka bentuk dan pembangunan struktur.
Reka bentuk buku, pengekodan dan percetakan.
Penambahan dan rakaman bahasa.
Reka bentuk pembungkusan dan pembuatan.
Perkembangan teknik dan pembangunan perisian.
Waranti satu tahun dan penyelenggaraan sepanjang hayat.




Jaminan kualiti produk:
Kami adalah pengeluar profesional dengan sijil ISO9001 . Bahan-bahan yang digunakan dalam produk kami adalah ABS dan baik untuk kesihatan. Proses pembuatan kami serius mengikut peraturan CCC, CE, ROHS, REACH ...

Kami adalah kilang profesional dengan kumpulan R & D kami sendiri, pengeluaran.



Cool tags: mainan untuk kanak-kanak bercakap buku pen pena, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan




