XZY TP1 English BookChildren Languages Christmas Toys Any Book Reader Pen
Buku pena bercakap untuk anak-anak belajar Bahasa Inggeris, Cina, Arab, Perancis, Sepanyol dan Koreantogether; sebarang bahasa boleh ditambah ke dalam pen.
kanak-kanak bercakap pen dengan buku:
3 buku + pena bercakap: alat amp&yang hebat; alat yang hebat untuk pendidikan bahasa Inggeris prasekolah (kanak-kanak dari 3-8 tahun) pena yang dapat dibaca ketika menyentuh buku.

1. Membantu anak belajar sebutan yang betul.
2.5 terjemahan bahasa (Inggeris , Arab , Mandarin (Cina) , Korea& Perancis amp
3. Permainan interaktif atau menguji kemampuan belajar kanak-kanak.
4. Melodi indah / MP3 dimainkan (puisi dll)
| Bahan | ABS dan Plastik Mesra Alam |
| Jack | Jack fon telinga dan bicu USB |
| Ingatan | 8GB (boleh dikembangkan menjadi 32GB) |
| Warna | Warna putih / Sebarang boleh dibuat |
| Butang | 4 butang dengan pelbagai fungsi |
| Buku | 3 Buku Audio |
| Bekalan Kuasa | Bateri boleh dicas semula Lithium |
| Bateri | 350mAh / 3.7V |
| Penyesuai pengecasan | 700mAh / 5V |
| Talian USB | Putih / Hitam 60cm |
| Umur | Berumur 3-8 tahun |





Cool tags: xzy tp1 bahasa inggeris anak buku, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan


