Buku Penulis Bercakap Bahasa Inggeris
Huraian Buku Penulis Bercakap Bahasa Inggeris
Pena bercakap akan membantu kanak-kanak belajar abjad, puisi, menghitung, mengembangkan perbendaharaan kata mereka, mengajar anak-anak cara mengeja kata-kata, bagaimana untuk menyatakan dan belajar bahasa asing.
Parameter Buku Penutur Bercakap Bahasa Inggeris
| Buku | Kanak-kanak Bahasa Inggeris dengan 5 Bahasa |
| Nombor model | TP1 |
| Plastik | ABS |
| Memori | 4GB |
| Kuasa | Betul boleh dicas semula |
| Bateri | 300mAh |
| Pengecas mengecas | 700mAh / 5V |
| Talian USB | Putih atau hitam 60cm |
| butang | 4 butang |
| Rakaman suara | Tersedia |
| Muat turun MP3 | Tersedia |
Buku Audio Multi-fungsi
1. Satu set buku termasuk 3 buah buku dengan 5 bahasa: Bahasa Inggeris secara bertulis dan 4 penukaran: Bahasa Perancis, Cina, Arab dan Korea.
2. Alphabet + Nombor + buku perbualan + permainan + sajak nurseri Bahasa Inggeris + Lagu melodi Bahasa Inggeris ... berkaitan bidang dan pengiktirafan yang berbeza.
Kategori dari 3 buku:
| Buku 1 | ||
| Unit 1: Alphabet | Unit 2: Keluarga saya | Unit 3: Kira |
| Unit 4: Badan Saya | Unit 5: Pakaian saya | Unit 6: Rumah saya |
| Unit 7: Warna | Unit 8: Bentuk | Unit 9: Buah-buahan |
| Unit 10: Drnks | Unit 11: Di ladang | Unit 12: Ruang |
| Buku 2 | ||
| Unit 1: Tadika saya | Unit 2: stesen saya | Unit 3: Bilik saya |
| Unit 4: Keperluan harian | Unit 5: Permainan bola | Unit 6: Sayuran |
| Unit 7: Tindakan | Unit 8: Rasa | Unit 9: Pengangkutan |
| Unit 10: Pergi ke zoo | Unit 11: Seasons | Unit 12: Cuaca |
| Unit 13: Pemandangan Alam | ||
| Buku 3 | ||
| Unit 1: Masa | Unit 2: Minggu | Unit 3: Bulan |
| Unit 4: Bilik tidur saya | Unit 5: Makanan | Unit 6: Peralatan |
| Unit 7: Latihan | Unit 8: Mood | Unit 9: Tempat awam |
| Unit 10: Di manakah anda berasal | Unit 11: Pekerjaan | Unit 12: Sebaliknya |
| Unit 13: Festival | ||
Fungsi Buku Penulis Bercakap Bahasa Inggeris
1. Sentuh dan baca
2. Mengulangi
3. Terjemahan
4. Mengikuti dan membandingkan bacaan
5. Rakaman
6. Pemain MP3
7. Permainan interaktif dan ujian
Permohonan Pena Bercakap

Pembungkusan & Penghantaran


Produk Panas
Maklumat Syarikat
Kami adalah pengeluar tersuai yang mengkhususkan diri dalam bercakap pen / tablet pc dengan 19 tahun, menyokong perkakasan dan perisian.
Sijil

Cool tags: buku penutur bahasa inggeris, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan





