Pena bercakap interaktif borong kilang
Pena bercakap kanak -kanak sepadan dengan buku pembelajaran kanak -kanak
Ciri Pen Pintar Titik Bercakap:
1. Pont dan baca: Kita boleh memilih keseluruhan cerita untuk mendengar atau ayat dengan ayat.
2. Menyanyikan cerita sebagai lagu
3. Mengucapkan ayat cerita dengan ayat
4. Ulangi untuk bermain seperti yang anda mahukan
5. Mengikuti dan membandingkan bacaan
6. Jilid diubah mengikut butang atau buku
Ciri Buku Audio:
1. Pilihan Bahasa: Satu set buku termasuk 20 buku, 1 kad cerita, dan 1 kad piano.
2. Bercakap Pen: Buku Cerita + Chant Story + Lagu Bahasa Inggeris
3. Kandungan cerita dari mudah ke kompleks




Parameter Pena Bercakap Interaktif Borong Kilang
| Ingatan | 256MB |
| Warna | Pilihan |
| Pembesar suara | 4 Ω ,1W |
| Input penyesuai kuasa | 100 hingga 240 AC 50/60hz 700mAh |
| Output penyesuai kuasa | 5v dc =300 - 350 mah |
| Bateri | Bateri boleh dicas semula |
| Bateri kering | |
| Jack Earphone | Φ3.5mm |
| USB | USB 2. 0 |
| Garis USB | 60cm putih atau hitam |
| Buku | 20 buku bunyi/disesuaikan |

Permohonan pena bercakap

- Magic bercakap pen --- Kami membuat ceramah buku anda.
- Borong, penyelesaian, penyesuaian, OEM/ODM.
- Dengan kami, perniagaan anda selamat dan dijamin!



Kami mempunyai kumpulan R & D profesional untuk memenuhi semua jenis penyelesaian dan penyesuaian, dari reka bentuk, perkakasan, dan firmware kepada perisian.



Cool tags: Pena Borong Kilang Interaktif, Pengilang, Pembekal, Kilang, Borong, Disesuaikan




