Pen Magic untuk Kanak-kanak Buku Berbilang bahasa
Pena bercakap digunakan dalam buku pra-pendidikan. Dengan kualiti tinggi dan definisi tinggi bunyi pen itu.
Ini mungkin sangat penting untuk mengkaji kanak-kanak dan pada masa yang sama dapat membuat proses pembelajaran lebih menarik.

Parameter Pen Magic untuk Kanak-kanak Berbilang bahasa Buku
| Memori | 256MB |
| Warna | Pilihan |
| Speaker | 4 Ω, 1W |
| Input penyesuai kuasa | 100 hingga 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Output penyesuai kuasa | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Bateri | Bateri yang boleh dicas semula |
| Bateri Kering | |
| Jack Earphone | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Talian USB | Putih atau Hitam 60cm |
| Buku | Buku bunyi Disesuaikan |

Ciri Produk
1). Acuan yang sedia ada, rupa disesuaikan dan reka bentuk bunyi.
2). Bahan yang mesra alam dengan prosedur standard untuk menjamin kualiti.
3). Apabila ia hanya menggunakan pen untuk menyentuh karya / ayat / gambar dalam buku, bunyi relatif akan keluar.
4). Sesuai untuk buku bunyi, mudah untuk belajar untuk kanak-kanak.

Pen Magic dengan Buku Berbilang bahasa untuk Kanak-kanak
Gambar dan cerita yang jelas akan menarik minat anak-anak untuk belajar. Muzik manis dan nyanyian akan memudahkan pembelajaran. Langkah DIY dapat memberi motivasi kepada kanak-kanak yang tidak berkilauan. Drama akan menghubungkan anak-anak dengan keluarga bersama dan anak-anak boleh mendapatkan lebih banyak keseronokan, pengetahuan dan kekeluargaan daripadanya.
Ciri Produk
1). Acuan yang sedia ada, rupa disesuaikan dan reka bentuk bunyi.
2). Bahan yang mesra alam dengan prosedur standard untuk menjamin kualiti.
3). Apabila ia hanya menggunakan pen untuk menyentuh karya / ayat / gambar dalam buku, bunyi relatif akan keluar.
4). Sesuai untuk buku bunyi, mudah untuk belajar untuk kanak-kanak.


Permohonan Pen Magic

Kami menyediakan perkhidmatan OEM dan ODM
1.Pen reka bentuk, pembangunan acuan;
2.PCB reka bentuk dan pembangunan papan;
3. Reka bentuk buku;
4. Percetakan buku;
5. Bahasa yang menambah;
6. Menambah kod stealth untuk buku-buku;
7. Menulis buku-buku;
8. Menyunting skrip buku dan bunyi kandungan:
9. pengeluaran pen membaca;
10. Reka bentuk pembungkusan dan pembuatan.



Perkhidmatan selepas jualan
Kami menyediakan jaminan 1 tahun dan penyelenggaraan seumur hidup produk kami.
Untuk produk pulangan, kami akan melengkapkan pemeriksaan dan membaikinya dalam masa 3 hari.
Sijil




Cool tags: pena sihir untuk kanak-kanak buku berbilang bahasa, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan




