Pen membaca buku bunyi pembelajaran mainan
Mengapa sedang bercakap pen popular
1. bercakap Pen adalah teknologi tinggi baru yang menggabungkan komponen optik dengan pemproses CPU.
2. ia boleh dikerjakan hanya dengan pergi dengan buku yang dicetak dengan techenology cetakan Khas
3. benar-benar adalah alat pembelajaran yang ajaib untuk kanak-kanak dan orang dewasa.
4. ia boleh membuat pengguna untuk belajar lebih aktif dan dalam amalan, elakkan untuk membenci pembelajaran dan mencetuskan kecerdasan mereka.
5. ia adalah benar-benar ikhlas rakan kongsi untuk pendidikan. Hanya dengan klik perkataan atau suatu hukuman yang ringan pada buku bunyi yang direka khas. Ia akan membuat bunyi yang jelas dari soundspeaker atau fon telinga.
6. bercakap pen yang amat popular kerana ia lebih lucu dan menarik daripada tradiontal pendidikan.


Parameter Pen membaca buku bunyi pembelajaran mainan
| Memori | 128MB - 8GB |
| Warna | Pilihan |
| Yang di-Pertua | 4 Ω, 1W |
| Input penyesuai kuasa | 100-240 JA 700mAh 50 / 60Hz |
| Output penyesuai kuasa | 5V DC = 300-350 mAh |
| Bateri | Bateri boleh dicas semula |
| Cucian bateri | |
| Bicu fon telinga | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Talian USB | Putih atau hitam 60 SM |
| Buku-buku | Buku-buku bunyi Customized |

Apa yang membantu pena talking tidak
1. belajar bahasa dengan mudah.
Bercakap pen yang dilengkapi dengan buku yang berbeza untuk mengajar anak-anak huruf, perkataan,
hukuman dan sebagainya.
Ia mencetuskan semangat pembelajaran kanak-kanak amat dengan membawa mereka ke dunia ajaib Bunyi.
2. mendengar cerita-cerita yang terang.
Bercakap pen dilengkapi dengan buku-buku cerita untuk kanak-kanak memberitahu cerita-cerita.
Ia akan meningkatkan kanak-kanak bertutur dan keupayaan berfikir.
3. menikmati muzik dan nyanyian lagu-lagu.
Pen yang mempunyai fungsi MP3 untuk memainkan muzik.
4. bermain permainan.
Bercakap fungsi permainan sokongan pen.
Belajar melalui bermain, dan bermain dari belajar.


Appliation Pen membaca buku bunyi pembelajaran mainan

Bagaimana untuk bekerjasama:
1. kami telah bercakap kit pen dan buku-buku yang disediakan untuk pilihan anda.
2. Jika anda mempunyai sendiri buku-buku dan buku suara, kita boleh membuat kami pen yang dilengkapi dengan buku-buku anda.




Cool tags: Bunyi buku membaca pen pembelajaran mainan, pengilang, pembekal, kilang, borong, disesuaikan




