Bercakap Pen untuk Kanak-kanak
Alphabet + Nombor + Buku dengan perbualan + permainan + Penghargaan terhadap pelbagai bidang dan pengetahuan.
Parameter Pen Bercakap untuk Kanak-Kanak
| Nama Produk | Bercakap pen, Pen membaca titik, Sentuh pen membaca |
| Nombor model | V800 |
| Memori | 128MB-8GB |
| Warna | Pilihan |
| Speaker | 4 Ω, 1W |
| Input penyesuai kuasa | 100 hingga 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Output penyesuai kuasa | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Bateri | Bateri boleh dicas semula / Bateri Kering |
| Jack Earphone | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Talian USB | Putih atau hitam 60cm |
| Buku | Buku bunyi Disesuaikan |

Fungsi Pen Bercakap untuk Kanak-Kanak
1.Touch dan baca
2. Rakaman
3. Bahasa terjemahan
4. Mengikuti dan membandingkan bacaan
5. Fungsi MP3 / Permainan
Aplikasi pena bercakap dalam pendidikan anak-anak, pembelajaran orang dewasa, pembelajaran pelajar, pembelajaran orang buta ...
Perkhidmatan OEM / ODM
Pen Smart Reading Pintar
Syarikat
ISO9001 Kilang khusus dalam bercakap pen / tablet dengan 19 tahun.
Cool tags: bercakap pen untuk kanak-kanak, pengeluar, pembekal, kilang, borong, disesuaikan





